oziemblowski banner
flag_UK
English version

Strona główna

Pochodzenie nazwiska

Migracje Oziembłowskich

Nasze "Małe Ojczyzny"
(miejscowości i regiony)

Rozmieszczenie nazwiska w Polsce w 2002 roku

Genealogia klasyczna

Genealogia genetyczna

Dokumenty

Zdjęcia

Inna grafika

Opracowania (PDF)

Spis Oziembłowskich

Źródła

_Strona główna > Nasze "Małe Ojczyzny" (miejscowości i regiony) > Mapa Google
"Małe Ojczyzny" Oziembłowskich (Oziębłowskich) - MAPA
The towns, villages and regions where Oziembłowski Families lived and still live - MAP

Poniżej ma mapie Google zaznaczono miejsca gdzie mieszkali lub wciąż mieszkają Oziembłowscy. Dla danej miejscowości zaznaczono tylko informację o najstarszej wzmiance na temat konkretnego Oziembłowskiego. Przykładowo dla Niżankowic zaznaczono tylko jeden najstarszy wpis odnoszący się do roku 1652 i pana Stanisława Oziembłowskiego, pomijając wszystkich innych Oziembłowskich z tej miejscowości z lat późniejszych.

Znacznik z kropką (taki jak np. przy Przemyślu i poniżej - przy Niżankowicach) oznacza, że w miejscowości tej do dnia dzisiejszego mieszkają osoby o nazwisku Oziembłowski/Oziębłowski. Znacznik bez kropki oznacza, że obecnie w lokalizacji tej prawdopodobnie nikt nie mieszka z nazwiskiem Oziembłowski/Oziębłowski (tak jak np. w Sanoku).
Kolor żółty oznacza przynależność (lub prawdopodobną przynależność) do "klanu" (herbu) Sulima. Analogicznie pozostałe kolory znaczników wyjaśnione zostały w tabelce poniżej. Po "kliknięciu" w znacznik na poniższej mapie dostępne są dodatkowe informacje związane z danym miejscem i osobą (lub osobami).

Sulima
Radwan
Ostoja
Suchekomnaty
nieznany
lub brak


Pokaż Oziembłowscy - ich "Małe Ojczyzny" na większej mapie

_Strona główna > Nasze "Małe Ojczyzny" (miejscowości i regiony) > Mapa Google
Kontakt: maciej@oziemblowski.eu
Strona "oziemblowski.eu" istnieje od grudnia 2009 roku. Data ostatniej aktualizacji: 16.05.2011 - Maciej Oziembłowski (c)